Responsabil active imobiliare

CANDIDATUL IDEAL

Te asteptam in cadrul companiei noastre daca

- ai finalizat studii superioare tehnice/economice/juridice;

- ai minim 3 ani de experienta si cunostinte solide despre piata imobiliara din Romania;

- ai cunostinte bune de limba engleza (limba germana reprezinta un avantaj);

- ai cunostinte de baza privind utilizarea calculatorului: Word, Excel, Power Point;

- ai spirit antreprenorial si esti orientat spre rezultate;

- dai dovada de flexibilitate si mobilitate in ceea ce priveste zona de interes;

- ai abilitatea de a construi o relatie deschisa cu echipa din care vei face parte, astfel incat sa oferi membrilor ei din energia si dinamismul tau.

RESPONSABILITĂȚI

 Rolul acesta presupune sa

  • gestionezi bunurile imobile in proprietatea angajatorului din portofoliul alocat;
  • implementezi strategii de valorificare a bunurilor imobile aflate in portofoliu;
  • gestionezi colaborarea si mentii relatia cu Locatorii pentru magazinele aflate in locatiune;
  • gestionezi corespondenta cu terti pentru, dar si in interesul bunurilor aflate in proprietate si ale magazinelor aflate in Locatiune;
  • negociezi contracte de locatiune si de prestari servicii pentru buna desfasurare a magazinelor;
  • sprijini atat echipa de expansiune, cat si procesul in vederea deschiderii de noi magazine;
  • supervizezi cu regularitate magazinele din portofoliul alocat;
  • intocmesti analize si rapoarte lunare.

BENEFICII

- Rasplatim cu drag eficienta, implicarea si oferim Bonus de performanta si masina de serviciu;

- Ne dorim pentru angajati un echilibru intre viata personala si cea profesionala si oferim: Tichete cadou; Zile suplimentare pentru concediu de odihna; Asigurare de sanatate;

- Viitorul nostru esti tu si crestem odata cu tine. Iti oferim perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si dinamic si beneficiezi de: Traininguri/cursuri adaptate nevoilor tale, Bookster, Teambuilding, Programe de wellbeing, Posibilitatea de a te implica in proiecte dinamice si interesante.

Ne poti transmite aplicatia, folosind dispozitivele electronice din cadrul magazinelor, accesand pagina de cariere  sau la adresa de e-mail: .

Pentru mai multe informatii legate de procesarea datelor personale, te rugam sa accesezi pagina web - "Politica de confidentialitate".

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REWE Romania - PENNY pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REWE Romania - PENNY pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REWE Romania - PENNY locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?