Responsabil Aprovizionare - Balotesti

 Cerinte

- experienta de minim 2 ani intr-un post similar;
- studii superioare economice sau tehnice
- cunostinte avansate de operare pe calculator (MS Office);
- excelente abilitati de comunicare, organizare si orientare catre rezultat

Responsabilitati:

- raspunde de verificarea si validarea comenzilor de aprovizionare cu marfa al filialelor , conform metodologiei de lucru

- raspunde de gestionarea stocurilor pentru filialele care ii sunt atribuite

- raspunde de evitarea rupturilor de stoc si a suprastocurilor fata de rotatia acceptata

- asigura comunicarea intre departamentul comercial si echipa de vanzari in ceea ce priveste portofoliul de produse

Beneficii
-oportunitati de training si dezvoltare profesionala

-pachet salarial competitiv + tichete de masa

-bonus de Sarbatori, Prima de vacanta

- abonament medical, Asigurare de viata

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FARMEXIM SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FARMEXIM SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC FARMEXIM SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?