Responsabil conformitate

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare scrisa si verbala
- Abilitati de prioritizare si coordonare
- Atentie la detalii, cu spirit de observatie si viteza de reactie
- Capacitate de comunicare
- Cunostinte operare PC: MS Office (Excel, Word)

Descrierea jobului

- Verifica existenta si corectitudinea documentatiei produselor, in functie de legislatia in vigoare a categoriei de produse
- Intocmeste dosarul de conformitate cu actele necesare pentru produsele marca proprie
- Pregateste documentatia de calitate, colectare, analizare si sintetizare a informatiilor
- Traduce si asigura traducerea decaratiilor de conformitate pentru produsele achizitionate de companie
- Se asigura de mentinerea la zi a declaratiilor in concordanta cu reglementarile nationale si europene

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Noriel Grup - Intertoy Zone SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Noriel Grup - Intertoy Zone SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Noriel Grup - Intertoy Zone SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?