Responsabil Control Center

Salar brut
700 - 1400 €

Rămai focusat când situația devine anevoioasă?

Identifici soluții in loc să te cramponezi de probleme?

Pentru tine imposibilul nu există?

Dacă raspunsul la aceste intrebări este “da”, atunci ai putea fi persoana pe care o căutăm.

Studii: Superioare

Lb. Engleza  – nivel avansat; Lb. Germana – constituie avantaj

Experienta: pe un post similar reprezinta avantaj

Competente:

Cunosti bazele Business Process Management

Cunostinte avansate ale documentatiei tehnice

Abilitati de analiza si comunicare interpesonale

Abilitatea de a lucra independent pe sarcini si proiecte cu supraveghere limitata intr-un sistem 24/7

Intelegi ce inseamna managementul serviciilor si impactul digitalizarii in zona de productie

Ai lucrat cu sisteme de ticket-ing si ai cunostinte de baza despre procesul ITIL

Disponibilitate la calatorii

Project Management

Responsabilitati:

Dezvolta centru de control 24/7 Enterprise Service Management

Acorda suport in dezvoltarea sistemelor de ticket-ing si monitorizare precum si a tool-urilor folosite

Ajuta la dezvoltarea bazei de date si asigura transferul cunostintelor din proiectele de digitalizare catre zona operationala

E responsabil de noile procese pentru solicitari globale si tratarea incidentelor

E responsabil de resursele centrului de control si acroda suport in escaladari

Implicarea noilor departamente in centru de control, dezvoltarea portalului si acordarea de suport la crearea  si standardizarea workflow-urilor si a schimbarilor.

Beneficii: Transport gratuit, tichete de masă, bonusuri anuale de performanță, bonuri cadou de sarbatori, bonus de fidelitate, al 13-lea salariu, card de sanatate, abonament la sala de sport,  posibilități de dezvoltare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HIRSCHMANN ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HIRSCHMANN ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HIRSCHMANN ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?