Responsabil / Coordonator Raion - Chitila

Pentru partenerul nostru ce activeaza in comert/retail, recrutam Responsabil / Coordonator Raion in Chitila.

Responsabilitati:

  • Este permanent in serviciul clientului si a activitatii comerciale;
  • Actioneaza in scopul asigurarii celor mai bune produse si unui inalt grad de satisfactie client;
  • Concretizeaza si imbunatateste planul de actiuni comerciale pentru raionul lui in functie de actiunile comerciale, de sezonalitatea produselor si de dezvoltarea ofertei din magazine in functie de solicitarile clientilor;
  • Este la curent cu tendintele pietei (DIY) si le aplica in munca de zi cu zi;
  • Realizeaza comenzi si stocuri;
  • Urmareste stocurile si aplica masurile necesare pentru optimizarea lor;
  • Asigura formarea consilierilor de vanzare in ceea ce priveste cunostintele despre produse si meseria in sine.

Cerinte:

  • Experienta de lucru in comert/retail;
  • Minimum 1 an experienta de coordonare a unei echipe;
  • Foarte bune abilitati de comunicare, coordonare si lucru in echipa;
  • Competenta analitica;
  • Orientare si deschidere catre client, dar si catre rezultat;
  • Flexibilitate si adaptare rapida;
  • Dinamism si spirit de initiativa.

Beneficii:

  • Tichete de masa 15 RON / tichet;
  • Prima de progres trimestriala;
  • Prime de Craciun si Paste;
  • Prima de vacanta;
  • Cresteri salariale in functie de performanta;
  • Abonament medical la o clinica privata;
  • Planuri de formare adaptate fiecarui angajat pentru atingerea obiectivelor profesionale, dar si personale;
  • Perspective de dezvoltare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GABTEO HR pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GABTEO HR pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GABTEO HR locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?