Responsabil cu imbunatatirea continua

nespecificat

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice
  • Minim 5 ani de experienta in Managementul Calitatii si/sau imbunatatire continua
  • Competente tehnice in imbunatatirea continua a proceselor, metodologiile Lean & Six Sigma
  • Certificare Lean Six Sigma Green Belt sau Black Belt
  • Gandire analitica si creativa
  • Adaptabilitate si flexibilitate

Descrierea jobului

  • Identifica problemele aparute in procese si initiaza strategii de imbunatatire continua;
  • Implementeaza si urmareste realizarea initiativelor de imbunatatire continua a proceselor existente in companie, in toate departamentele (Vanzari, Achizitii, Project Management, Productie, etc);
  • Initiaza strategii de imbunatatire continua noi si urmareste realizarea lor, in toate departamentele;
  • Se asigura ca strategiile de imbunatatire a calitatii se aliniaza cu obiectivele companiei respectand costurile, calitatea si termenul de livrare.

JR Automation FSA Technologies, cu sediul în Cluj-Napoca, proiectează și produce linii şi echipamente de asamblare automatizate pentru industria de automotive, în special pentru companiile producătoare de componente de automobile și companiile producătoare de automobile.