Responsabil curse ocazionale

Descrierea postului:

  • Colaboreaza cu departamentul de marketing pentru studii de piata si promovarea curselor ocazionale;
  • Participa la realizarea si urmarirea bugetului de venituri si cheltuieli;
  • Dezvolta portofoliul de clienti si face oferte conform cererilor clientilor;
  • Asigura documentatia completa pentru cursele ocazionale, de la documentele necesare pentru cursa pana la documentele necesare pentru inregistrarea acestora in evidentele contabile;
  • Asigura buna desfasurare a curselor ocazionale, de la pregatirea pentru acestea (mijlocul de transport potrivit, soferi instruiti), monitorizarea cursei si asigurarea ca aceasta decurge bine, pana la incheiere si preluarea "feedback"-ului de la clienti;
  • Analizeaza feedback-ul clientilor si aduce imbunatatiri acolo unde este cazul;
  • Intocmeste diverse rapoarte (printre care raportul curselor ocazionale / speciale lunare, etc) si predarea acestora catre seful ierarhic superior.

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii medii / superioare;
  • Abilitati excelente de comunicare, planificare si operare PC;
  • Persoana organizata si dinamica;
  • Persoana atenta la detalii, responsabila si orientata spre rezultat;
  • Abilitati foarte bune de munca in echipa;
  • Capacitate de analiza si sinteza.

Beneficii:

    • Pachet salarial atractiv si motivant;
    • Dezvoltare profesionala continua;
    • Oportunitatea de a va cladi o cariera de succes intr-o companie stabila.

Descrierea companiei:

Filadelfia Group, cu un capital 100% romanesc, este marturia unei filosofii de business construita pe
valori puternice, in centrul carora se afla clientii si angajatii proprii.
Tabita Tour, parte a Fildelfia Group, a fost fondata in 2002 si are ca principal obiect de activitate
transportul intern si international de persoane, fiind una dintre companiile de top la nivel national.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Filadelfia Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?