RESPONSABIL DEPOZIT

 Dacă îndeplinești următoarele CERINȚE:

  • Minimum 2 ani experiență în activitatea logistică,
  • Cunoașterea la nivel mediu/avansat a lb. engleze,
  • Bune cunostinte de operare PC - MS Office – în special Excel,
  • Excelente abilități de comunicare și negociere,
  • Inițiativă și orientare spre rezolvarea operativă a problemelor,
  • Atitudine pozitivă...

  ...TE AȘTEPTĂM SĂ TE ALĂTURI ECHIPEI NOASTRE DE PROIECTE LOGISTICE!

   Vei avea următoarele RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

  • Coordonarea echipei din subordine (inclusiv dar fără a se limita la planificarea activității și a schimburilor de lucru, stabilirea sarcinilor, repartizarea și îndeplinirea lor în cadrul echipelor de lucru, verificarea activității angajaților),
  • Respectarea cerințelor clienților și a fluxurilor specifice fiecărui proiect logistic ,
  • Organizarea și utilizarea eficiență a spațiilor de depozitare,
  • Evidența/gestiunea stocului de marfă și efectuarea inventarului (fizic/scriptic) pentru fiecare proiect logistic,
  • Comunicarea cu celelalte departamente din cadrul firmei,
  • Respectarea normelor și procedurilor interne aplicabile la nivelul societății.

Salariul și celelalte beneficii se vor discuta la interviul la care vei fi invitat

dacă îndeplinești cerințele precizate în acest anunț.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DUVENBECK LOGISTIK SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DUVENBECK LOGISTIK SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DUVENBECK LOGISTIK SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?