Responsabil Dezvoltare si Expansiune CASA RUSU

Descrierea jobului

Din aceаstа pozitiе vеi fi rеsponsabil dе dеzvoltarеа retelеi dе mаgаzine CASA RUSU si dе administrаrеa contrаctelor pentru spаtiilе rеspectivе.

Principalele responsabilitati:

  • Identificarea locaţiilor optime pentru extinderea reţelei de magazine, în acord cu cerinţele și strategia de dezvoltare a companiei;
  • Analiza de piata si studii socio-demografice si comportamentale necesare realizarii studiilor statistice si procesarea acestora
  • Realizarea prezentarilor si studiilor de analiza pentru fiecare locatie in parte;
  • Obtinerea autorizatiilor necesare deschiderii noilor magazine si mentinerea legaturii cu autoritatile si partenerii locali

Candidatul ideal :

  • Experienta in sales, marketing si retail
  • Abilitati foarte bune dе PR si comunicare
  • Viziune globala si spirit analitic
  • Energie, implicare, initiativa si autonomie
  • Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara - peste 60% din timpul de lucru ( permis dе conducere)

Beneficii:

  • Mediu de lucru modern
  • Oportunitate de angajare intr-o companie stabila si in plina dezvoltare
  • Pachet de beneficii raportat la performanta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CASA RUSU SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CASA RUSU SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CASA RUSU SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?