Responsabil facturare

Atributii si Responsabilitati:
• Introducere facturi de la furnizori in sistemul SAGA;
• Emitere facturi catre client in sistemul SAGA;
• Urmarire avize furnizori si clienti si centralizarea lor;
• Colaborarea cu celelalte departamente (vanzari, achizitii, logistica) pentru detalii facturare;
• Urmarire chitante, incasari, centralizari;

Cunostinte specifice:
• Cunostinte facturare intr-un sistem specific (avantaj: cunostinte sistem SAGA);
• Experienta relevanta in facturare, avizare;

Competente si abilitati :
• Abilitati de comunicare
• Experienta in facturare;
• Initiativa si dinamism
• Acomodare la conditii noi

Oferta:
• Nivel de salarizare motivant;
• Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere;
• Training intern de specialitate si cursuri periodice de perfectionare;
• Oportunitati de dezvoltarea profesionala pe termen mediu si lung intr-un mediu profesionist si dinamic in cadrul Societatii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC URBAREX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC URBAREX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC URBAREX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?