Responsabil Inchirieri Propietati Proprii

Salar net
unspecified

Candidatul ideal

Responsabil inchirieri spatii proprii si responsabil imbunatatiri aduse cladirilor in propietate.
Se vor lua in considerare doar persoanele ce completeaza si mini interviul.

Descrierea jobului

Inchirierea spatiilor proprii din Timisoara si Dumbravita.
Propui strategia lunara de inchiriere pe care o valideaza lunar cu propietarul.
Postezi anunturi de promovare pe website-urile specifice..
Propune si implementeaza imbunatatiri la cladirile aflate in propietate pentru a creste atractivitatea si a imbunatatii calitatea experientei chiriasilor.
Mentine legatura cu chiriasii si dupa semnarea contractului.
Semneaza contractul cu chiriasii si preda spatiul.
In plan secundar efectueaza activitati administrative daca este necesar.

Oferta salariala include:
+ venit in functie de veniturile companiei
+ bonus masina de servicu (Smart)
+ telefon
+ laptop

Exemplu de locatii: strada Gheorghe Lazar numarul 9 (Fosta Nokia), cladirea din Dumbravita cu Miracolul plantelor si alte cateva locatii.