Responsabil întreținere clădiri

InWorkS angajează Facility Manager pentru clientul său, un grup de firme cu activitate în Brașov și Ghimbav.

Responsabilități:

- Asigurară mentenanța clădirilor și echipamentelor deținute de grup;
- Gestionează sistemul de control acces în imobilele grupului;
- Gestionează echipele de pază ale grupului;
- Asigură securitatea imobilelor grupului;

Cerințe:

- Experiență de muncă în mediul industrial și de birouri;
- Cunoștințe tehnice despre întreținerea clădirilor (instalații sanitare, amenajări interioare, amenajări exterioare);
- Experiență pe o poziție similară minim 2 ani;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate de a lucra într-un program flexibil;

Vă oferim:

- Pachet salarial competitiv;
- Bonusuri în funcție de performanță;
- Laptop, telefon, mașină de serviciu.

*Pachetul salarial este cel brut, adică veniturile brute din muncă, constând din salariul de bază, precum și din adaosurile salariale corespunzătoare cu munca prestată din care ulterior se retrag taxele impuse de statul român (Casa de asigurări de sănătate, Asigurări sociale de sănătate, Deducere personală și Impozitul pe venit).

Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are InWorkS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?