Responsabil marketing

Cerinte:

  • Experienta marketing online, CRM, Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Google Trends, Google Search Console, Google Keyword Planner;
  • Cunostinte de copywriting;
  • Aptitudini software, incluzând aplicatii de procesare texte, design și marketing;
  • Abilitati de analiza a datelor pentru a identifica oportunitatile de crestere / optimizare a campaniilor;
  • Organizare, proactivitate si orientare catre rezultate;
  • Abilitati excepționale de comunicare scrisa si verbala;
  • Gândire creativa;
  • Loialitate;
  • Limba engleza (citit, scris, vorbit);
  • Licenta in marketing, comunicare sau echivalent;
  • Experienta in utilizare programului Opera reprezinta un avantaj;
  • Orice alte certificări în domeniu constituie un avantaj.

Responsabilitati:

  • Gestioneaza site-ul , conturile de social media precum si recenziile primite pe platformele , Google my Business;
  • Creste reputatia brandului pe canale digitale și traditionale;
  • Lucreaza cu departamentul de vanzari pentru a dezvolta campanii eficiente;
  • Monitorizeaza permanent piata si concurenta;
  • Identifica modalitati eficiente de fidelizare a oaspetilor;
  • Genereaza contacte.

Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă;
  • Posibilitate de dezvoltare a carierei;
  • Training pentru formare și dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru plăcut, dinamic;
  • Posibilitatea de a lucra într-un domeniu care se află într-o continuă expansiune.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DELTA FOTOVOLTAIC ENERGY pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DELTA FOTOVOLTAIC ENERGY pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DELTA FOTOVOLTAIC ENERGY locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?