Responsabilitati:

Asigura mentenanta din punct de vedere electric si mecanic a mijloacelor de productie, infrastructurilor si a celorlalte utilaje din uzina.

Coordoneaza activitatile de intretinere-reparatii, la toate instalatiile si utilajele din dotarea societatii, intretinere preventiva si predictiva a echipamentelor

KPI management: definirea, urmarirea si asigurarea indeplinirii indicatorilor de performanta ai departamentului;

Planifica intretinerea, controlul si procedurile pentru reparatia echipamentelor de lucru si intocmirea fiselor de mentenanta, pentru fiecare instalatie/utilaj;

Analizeaza cauzele defectelor, diagnosticarea acestora, stabilirea tipului si modului de indepartare ale acestora;

Candidatul ideal:

Pregatire de specialitate - studii superioare de profil tehnic;

Experienṭă pe un post similar- minim 7 ani

Cunostinte de mentenanta preventiva, curativa

Persoana dinamica si cu bune abilitati in organizarea, coordonarea si functionarea activitatii de mentenanta, spirit de echipă

Cunostinte avansate de operare PC (excel, word)

Limba engleza nivel mediu

Disponibilitate la program in 2 schimburi

Beneficii:

pachet salarial motivant;
bonuri de masa
transport asigurat;
posibilitate de dezvoltare profesionala;
siguranta locului de munca

contract de munca pe durata nedeterminata

Prime anuale;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?