Responsabil parc auto/ scule

Prodfer Construct este o companie specializata in constructia de parcuri fotovoltaice de mari dimensiuni.

Cu o echipa de aproximativ 100 de angajati suntem dedicati in a construi parteneriate si a oferi solutii de calitate clientilor nostri.

Cu o experienta vasta in construirea parcurilor fotovoltaice, putem vorbi de un portofoliu de clienti nationali si internationali.

Puterea, perseverenta si spiritul de echipa e ceea ce ne defineste in colaborarea cu clientii nostri.

Prodfer Construct cu sediul in Cluj-Napoca, Bulevardul Muncii, corp B.

Alatura-te echipei noastre! Suntem bucurosi sa te cunoastem!

Descrierea postului:

- distributie/tinere evidenta materiale si scule pentru fiecare proiect existent

- receptionarea  cantitativ si calitativ a materialelor si sculelor

- intocmirea documentelor justificative privind miscarea stocurilor

- inventarierea materialelor si sculelor existente in depozit

- monitorizarea comenzilor (intocmirea, verificarea, trimiterea si urmarirea lor) de la dep achizitii

- gestionarea parcului auto (ITP, asigurari, revizii, etc.)

Cerintele postului:

- experienta in gestiune/achizitii constituie avantaj

- cunostinte de operare Mac si utilizarea internetului

- cunostinte de limba engleza nivel avansat (scris si vorbit)

- cunostinte de limba germana constituie avantaj

- abilitati de comunicare si lucru in echipa

- abilitati bune de planificare si organizare

- aptitudini de negociere

- permis auto cat B

Beneficii:

- pachet salarial atractiv

- pachet medical

- bonuri de masa

- card de sanatate (abonament medical privat)

- un mediu de lucru placut si competitiv

- oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie serioasa, solida si de succes

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Prodfer Construct SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Prodfer Construct SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Prodfer Construct SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?