1

RESPONSABILITATI

- responsabil cu intocmirea hartilor de sudura la piese;

-verificarea protocoalelor interne;

-verificarea diverselor stocuri;

-monitorizarea functionarii si exploatarii corespunzatoare a echipamentelor pe liniile de productie;

-se asigura ca toate piesele care intra in departamentul aferent conform cerintelor;

-activitatea se va desfasura in hala de productie / birou;

-se va lucra un singur schimb

CERINTE

-studii  tehnice cat si cunostinte despre procesele de : polizare , sudura , sablare

-cunostinte de desen tehnic

-capacitate dе cooperare si comunicare

-persoana organizata, ordonata

- flexibilitate, seriozitate, orientare spre muncă în echipă

- cunostinte  bune in utilizarea PC/MICROSOFT OFFICE/EXCEL;

OFERTA( beneficii):

- pachet salarial motivant,

-tichete de masa

-se deconteaza transportul

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GLOBAL ENERGY PRODUCTS SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GLOBAL ENERGY PRODUCTS SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GLOBAL ENERGY PRODUCTS SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?