Responsabil producție&relații clienți

Salar brut
750 - 950 €

Candidatul ideal

- persoana care va ocupa această poziţie va asigura interfaţa dintre companie şi partenerii străini;
- asigură comunicarea (în scris, telefonic, fax, e-mail) cu partenerii companiei;
- preia comenzile transmise de partenerii externi şi le transmite departamentelor implicate în realizarea lor;
- este responsabilă de calculul materiei prime necesare pentru realizarea producției;
- este responsabilă de verificarea mostrelor realizate;
- este responsabilă de imprimarea etichetelor pentru fiecare comandă;
- este responsabilă de întocmirea packing list;
- este responsabilă de soluţionarea problemelor apărute pe linie de aprovizionare, planificarea producţiei, realizarea producţiei în termenele planificate, expediţii;

Descrierea jobului

Cerințe:
- locat sau disponibilitate de relocare în oraşul Beclean;
- cunoştinţe limba italiană și engleză- cel putin nivel mediu;
- studii superioare finalizate (tehnice, economice);
- cunoştinţe de operare PC;
- capacitate de muncă în echipă;
- experiența anterioară în producție – reprezintă un avantaj;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- un pachet salarial competitiv, corelat cu performanţa în muncă;
- mediu de lucru plăcut şi profesionist;
- program de munca luni-vineri;
- decontarea transportului;
- posibilitatea unei cariere în cadrul unei companii dinamice.

Descrierea companiei

Suntem o companie Infiinţată în anul 2000 specializată în producerea de ambalaje de lux. Piaţa principală de desfacere este strainătatea, compania colaborand cu importanţi clienţi din Italia.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PASCA RAMONA CLAUDIA CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PASCA RAMONA CLAUDIA CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PASCA RAMONA CLAUDIA CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?