Avinci, societate de constructii civile cu sediu social in Iasi este in cautarea unui coleg, Locatia postului este in Bratuleni, Jud Iasi( parcul industrial Miroslava).

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru poziția de responsabil de proiect: este o persoană dinamică, cu experiență minima în domeniul construcțiilor civile. Este competent din punct de vedere tehnic, relaționează bine cu oamenii: clienți, echipă de lucru și antreprenori selectați, rezistă la stres este proactiv, tenace și energic.

Cerințele postului:

  • Studii superioare de profil tehnic (Construcții Civile);
  • Este un avantaj experiența de minimum 1 an pe o poziție similara;
  • Cunoștințe avansate și aptitudini tehnice dovedite în proiecte anterioare (proiectele din mediul industrial sunt un avantaj);
  • Cunoștințe de limbă engleză la nivel mediu spre avansat - obligatoriu;
  • Operare PC- suita MsOffice,
  • Permis de conducere ctg. B;
  • Bune abilități și aptitudini legate de organizare, planificare, relaționare și comunicare eficientă;

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Este responsabil de  proiectele care îi sunt alocate ;
  • Coordonează echipa de ingineri de execuție, alocă bugete și monitorizează permanent activitatea impreuna cu superiorul ierarhic;
  • Selectează direct și indirect subantreprenorii de servicii și furnizorii de materiale;
  • Controlează și ține evidența bugetelor alocate pentru execuție, pregătire de rapoarte cu detalii financiare;
  • Planifică, pregătește și monitorizează planurile de execuție lucrări;
  • Preia lucrările în diferitele faze de execuție conform contractelor semnate;
  • Reprezintă compania în fața beneficiarilor;
  • Pregătește rapoarte periodice pentru management;
  • Oferă sugestii de optimizare, rezolvare de probleme și situații neprevăzute.

Ce oferim?

- pachet salarial motivant;

- mediu de lucru placut;

- oportunitati de dezvoltare profesionala si personala.

Descrierea companiei

Compania Avinci este specializată în proiectarea și construcția de structuri metalice, placări metalice și închideri metalice .

Avem echipe specializate în asamblarea structurilor metalice, prefabricate, pereți sandwich, fațade, montare pe acoperiș diferite modele, suduri, echipe specializate în domeniul managementului de proiecte și multe altele. De asemenea, avem posibilitatea să fabricăm sistemele de închidere (uși / ferestre) la standardele existente, ceea ce va asigura confortul termic și estetic necesar.

În portofoliul nostru puteți găsi: hale, depozite, showroom-uri, clădiri de birouri, mall-uri, hangare, centre logistice, fabrici și alte clădiri de amploare.

Experiența și profesionalismul nostru, ne permit să asigurăm o finalizare bună a tuturor proiectelor în care suntem implicați.

Te asteptam in echipa AVINCI!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?