Responsabil schimburi soferi

Compania Gartner Eurotrans Romania angajeaza Responsabil schimburi soferi

Cerinte:

- cunostinte operare pachet Office

- aptitudini de planificare, comunicare si negociere

- seriozitate, dinamism, meticulozitate si adaptabilitate

- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu, limba germana constituie un avantaj

 Responsabilitati :

-planifica si organizeaza schimburile de soferi in cadrul departamentului Tehnic

-tine evidenta soferilor si comunica eficient cu acestia

-diferite task-uri ce pot fi atribuite de catre team leader

Beneficii :

-oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala

-bonuri de masa

-asigurare privata (se acorda dupa 6 luni de vechime in firma)

-mediu de lucru placut si profesionist, colectiv prietenos

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC GARTNER EUROTRANS ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC GARTNER EUROTRANS ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC GARTNER EUROTRANS ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?