Responsabil showroom

Cerinte/Responsabilitati:

- cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
- consilierea clientului in alegerea produsului dorit, atat telefonic, cat si in showroom
- vanzarea produselor de mobilier, preluarea comenzilor de la client si intocmirea documentatiei aferente
- gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor
- mentinerea unei bune imagini de piata a companiei
- mediu de lucru placut

Candidatul ideal/Abilitati:

- persoana dinamica, motivata si responsabila
- abilitati foarte bune de comunicare
- experienta in domeniul vanzarilor sau determinare in acumularea cunostintelor intr-un timp cat mai scurt
- corectitudine si seriozitate
- abilitati de planificare si organizare
- orientare spre rezolvarea problemelor
- orientarea puternica catre rezultat

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LUXURY FURNITURE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?