Responsabil Tehnic Parc Auto

Compania Gartner Eurotrans Romania angajeaza Responsabil Tehnic Parc Auto

Cerinte :

- experienta in domeniul tehnic/ parc autocamioane (intretinere autovehicule, mecanica auto, agregate frigorifice, documente parc auto);

- abilitati de comunicare

- permis de conducere categoria B, constituie avantaj detinerea categoriei C+E;

- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat; limba germanareprezinta un avantaj

- pachet Office

- persoana responsabila, organizata, proactiva si atenta la detalii

Responsabilitati :

- gestionarea din punct de vedere tehnic a unei flote de camioane alocate

Beneficii:

-oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala

-bonuri de masa

-asigurare privata (se acorda dupa 6 luni de vechime in firma)

-mediu de lucru placut si profesionist, colectiv prietenos

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC GARTNER EUROTRANS ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC GARTNER EUROTRANS ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC GARTNER EUROTRANS ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?