Responsabil vanzari indirecte SICAP

Salar brut
800 - 1000 €

Esti o persoana cu spirit de observatie si bune abilitati de organizare? Ai experienta in consilierea clientilor?
Quartz Matrix are nevoie de tine!
Te cautam pe tine, cel dinamic, cu initiativa si dornic de a te remarca prin actiuni si rezultate.

Companie orientata pe inginerie si solutii tehnologice, cu o experienta in piata de 26 de ani, recrutam Responsabil catalog SICAP. Ocupantul acestui post va avea ca principale responsabilitati: mentenanta clientilor, promovarea produselor companiei clientilor actuali si potentialilor clienti prin catalogul SICAP.

Responsabilitati:

Principalele tale sarcini vor fi:
- Actualizarea produselor din catalogul SICAP;
- Indentificare si postare produse de actualitate;
- Consilierea clientilor in vederea achizitionarii produselor promovateMentinerea relatiilor comerciale cu clientii actuali;
- Monitorizare cereri;
- Urmarire anunturi;
- Intocmirea contractelor comerciale, urmarirea livrarii si incasarii produselor livrateIndeplinirea obiectivelor de vanzari stabilite;
- Intocmirea rapoartelor saptaminale si lunare.

Cerinte:

Ai nevoie de urmatoarele competente:
-Cunostinte avansate de operare PC si de utilizare a pachetului Office;
-Studii medii sau superioare tehnice sau economice;
-Capacitatea de a lucra independent/in echipa si cu termene stranse;
-Reprezinta avantaj experienta anterioara in achizitii publice.

Va trebui:

-Sa fii o persoana organizata si atenta la detalii;
-Sa fii o persoana responsabila si punctuala;
-Sa fii o persoana cu abilitati de vanzator si spirit de echipa;
-Sa fii autodidact si proactiv.

Oferta:

In schimb, iti putem oferi:
-Un pachet salarial pe masura performantei;
-Posibilitati de avansare in cadrul companiei;
-Un mediu de lucru placut, orientat pe cunoastere si perfectionare;
-Team-building-uri cu echipa ta de proiect;
-Posibilitatea de a lucra si a te dezvolta în cadrul unei companii în continua ascensiune, intr-un mediu de lucru profesionist.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Quartz Matrix SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Quartz Matrix SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Quartz Matrix SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?