Route planner pentru livrari

Salar net
2500 RON

Candidatul ideal

Cautam o persoana comunicativa, cu gandire pozitiva, spirit de echipa, dorinta de implicare in activitatea companiei si de dezvoltare profesionala.

Cerinte:

- bune cunostinte de operare a calculatorului
- atitudine orientată către clien
- capacitate de analiza si identificare a problemelor
- abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Locatia:
Km 13 A1, Dragomiresti Vale

Responsabilitati:
- introducerea datelor de livrare in aplicatia de livrari
- contactarea telefonica a clientilor si programarea livrarii
- stabilirea si optimizarea traseului zilnic de livrari tinand cont de timpul de livrare si distanta intre livrari
- alocarea livrarilor pe masina de livrari
- intocmirea rapoartelor zilnice de livrari
- trimiterea rapoartelor zilnice de livrari
- preia si transmite mesaje/mailuri/apeluri
- menține un climat prietenos în interacțiunea cu clienții

Beneficii:
- salar fix + bonuri de masa
- decontarea transportului (trebuie să aibă posibilitatea sa ajunga la locatie)

SMP Courier - oferă servicii profesionale de livrare pentru produse de mobilier.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SMP Courier pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SMP Courier pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SMP Courier locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă SMP Courier la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?