RPA/VBA Developer

nespecificat

Candidatul ideal

- Studii superioare in domeniul Economic / IT
- Limbi straine: Engleza - avansat; Franceza – intermediar;
- Experienta relevanta in utilizare Excel la nivel avansat (macros,tabele, tabele pivot, grafice, range-uri, functii complexe, formatari conditionate, import si export fisiere);
- Experienta relevanta in utilizare UiPath;
- Capacitate rapida de adaptare si intelegere a noilor softuri;
- Lucru in echipa pe proiecte digitale;
- Orientare catre client si catre rezultate;
- Atentie la detalii si la acuratetea livrabilelor;
- Constituie un avantaj experienta in MS Access, SQL, SharePoint, DAX, Jira, Spotfire, RPA.

Descrierea jobului

Suntem o echipa tanara, dinamica si comunicativa, cu expertiza recunoscuta in dezvoltarea solutiilor de automatizare si data visualisation in cadrul Grupului Renault.
Lucram cu clienti internationali si livram solutii software ce sunt utilizate in zona financiara a Grupului.

Principalele tale responsabilitati vor fi :
• Analiza solicitarilor primite si propunerea solutiilor pentru automatizarile proceselor de finance ;
• Dezvoltarea de aplicatii cu ajutorul tehnologiei VBA / Robotic Process Automation – UiPath ;
• Concepere si testare solutii ;
• Optimizarea, mentenanta si depanajul produselor existente.

Te asteptam sa faci parte din echipa BPO & Digital din cadrul Finance Business Services!

Să te alături Groupe Renault România înseamnă să faci parte dintr-o echipă de peste 18.000 de colegi alături de care îți poți pune amprenta pe oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Te aşteptăm în echipa noastră mobilă, conectată și autonomă să punem lumea în mișcare și să conturăm viitorul automobilului.

#MOVEOURWORLDFORWARD

Prin aplicarea la posturile disponibile, entitățile Renault Romania prelucrează datele dumneavoastră cu caracter personal furnizate prin CV, în scopul recrutării. Pentru informarea dvs. completă și transparentă, înainte de a aplica, vă rugăm să luați la cunoștință Politica de confidenţialitate privind protecţia datelor personale în scop de recrutare și selecție accesând link-ul: https://www.gruprenault.ro/politica-privind-cadrul-general-de-protectie-datelor-cu-caracter-personal-groupe-renault-romania

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Groupe Renault Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Groupe Renault Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Groupe Renault Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?