Descrierea postului

Experiența oricăror platforme SaaS utilizate de un volum mare de abonați/clienți.

Un fundal puternic și experiență în implementarea soluțiilor on-premise sau în cloud (AWS, Azure, GCP)

Comunicați arhitectura produsului și a datelor altor grupuri și asigurați respectarea și valoarea adăugată a metodologiilor și standardelor întreprinderii.

Conștientizarea și înțelegerea securității și confidențialității datelor.

Definiți și promovați standardele de securitate software și a datelor aliniate cu politica de securitate.

Înțelegerea sau principiile de rutare, infrastructură, cloud și baze de date.

Abilitatea de a sprijini justificarea cazului de afaceri folosind modelarea scenariilor de afaceri și de a efectua analize a beneficiilor

Abilități puternice de comunicare și interpersonale

Dacă sunteți interesat de această oportunitate permanentă și aveți abilitățile și experiența necesare, vă rugăm să trimiteți CV-ul la [email protected]

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la WeDevTeam pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la WeDevTeam pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are WeDevTeam locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?