Sales Assisant - Part time

Angajăm - Sales Assistant

Vrei un job care să îți permită să mergi liniștit la facultate?
 Căutăm un sales assistant part time pentru o companie din Ghimbav care se ocupă cu producția de echipamente industriale.

Oferim:
- Program flexibil construit în funcție de nevoile tale;
- Posibilitate de dezvoltare spre o poziție full time de: Reprezentant vânzări, Specialist achiziții, Inginer proiectant, Inginer producție, etc.
- Pachet de beneficii competitiv;
- Facilități în relația cu furnizorii de servicii de medicină, de optică și de medicină dentară;
- Decontarea transportului.

Responsabilități:
- Să faci prospectare de noi clienți din piața națională și internațională;
- Să iei legătura cu posibilii clienți pe care i-ai identificat și să le prezinți produsele și serviciile companiei;
- Să participi la procesul de ofertare.

Cerințe:
- Să comunici ușor cu ceilalți, atât într-un mediu formal, cât și informal;
- Să cunoști limba engleză la nivel cel puțin mediu;
- Permisul de conducere categoria B – este un avantaj;

Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are InWorkS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?