Sales Assistant / Cashier - Timisoara Circumvalatiunii

Salar net
unspecified

Candidatul ideal

Te pasionează sportul?

Alătură-te celei mai bune echipe din toate timpurile!

Ești o persoană plină de entuziasm în căutarea unei experiențe valoroase?
Compania Martes Sport are peste 25 de ani de activitate, aproximativ 300 de magazine în Europa de Est-
Centrală și peste 3000 de angajați, un portofoliu extins de brand-uri și o rețea logistică extinsă.

Căutăm persoane cărora:

- Le place munca în echipă
- Le este ușor sa stabileasca contact cu clienții
- Angajarea atribuțiilor și responsabilităților încredințate nu reprezintă un impediment

Are you interested in Sport?

Join the best team ever!

Are you a person full of enthusiasm looking for a valuable experience?
Martes Sport company has 25years of activity, about 300 shops in East-Central Europe, and more than 3000 employees, extensive brand portfolio and expanded logistic network.

We’re looking for people who:

-like team work
-establish contacts easily
-engage in entrusted duties and responsibilities

Descrierea jobului

Sarcinile tale:

- Consiliere profesională clienți
- Serviciu de casa de marcat
- Grija pentru recepția,pregătirea și expunerea mărfurilor și aspectul magazinului

Oferim:

- pachet salarial competitiv
- Bonus de vânzare motivațional
- Acces la diverse programe de formare
- Mediu prietenos
- Posibilități de promovare în cadrul rețelei de magazine Martes Sport

Your tasks:

- professional customer service
- cash register service
- caring for the display and store’s appearance

We offer:

- Competitive salary package
- Motivational sales bonus
- Access to various training programs
- Friendly enviorement
- Promotion possibilities within the romanian shops network of Martes Sport

Martes Sport Capital Group consist of companies involved in production, distribution, marketing and retail sale of sporting goods in Central and Eastern Europe, employing more than 3200 people.

The history of the Group dates back to 1993. 25 years of experience, stable financial potential, continuously developing human resources as well as an optimized logistics provide a foundation for a well-established position of the Group and make its member companies reliable partners who not only develop themselves but also allow for a dynamic development of their counterparties.

First store opened in 2005 in Czeladź. Steady development process ensured that right now you can visit over 300 stores across Poland,Czech Republic and Romania. There are new openings of Martes Sport and Martes Sport Premium stores every each month.

Martes Sport Capital Group Poland

For details please visit us at : http://martessport.com.pl/en

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MARTES SPORT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MARTES SPORT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MARTES SPORT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă MARTES SPORT SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?