MarketDent este o agentie de marketing in continua dezvoltare. Clientii nostrii sunt cabinete si clinici stomatologice. Personalul este tanar si prietenos. Atmosfera este placuta si motivanta.

homepage

Iata care sunt responsabilitatile tale:

  • Mentinerea relatiei cu actualii clienti
  • Contactarea potentialilor clienti
  • Identificarea oportunitatilor de crestere a vanzarilor
  • Colaborarea cu intreaga echipa MarketDent

Cerinte:

  • Nu necesita experienta (desi ar putea ajuta)
  • Sa iti placa sa vorbesti la telefon
  • Sa ai o voce placuta si o atitudine convingatoare
  • Sa fii atent la nevoile clientilor si colegilor

Beneficii:

  • Echipa tanara
  • Mediu placut de lucru
  • Salariu motivant
  • Comisioane mari

Momentan se poate lucra si remote.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Marketnet Social Media pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Marketnet Social Media pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Marketnet Social Media locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?