Sales Manager

Candidatul ideal este o persoană motivată, bine organizată, care are o înțelegere profundă a prospectării și a dezvoltării unor relații puternice cu clienții.

Responsabilitati

  • Dezvoltați și executați strategii pentru a conduce afaceri pe piețele noi și existente
  • Fiți proactiv în întâlnirea cu potențiali clienți și fiți dispus să călătoriți la expoziții/conferințe pentru a promova portofoliul
  • Colaborare cu echipa interna pentru a oferi solutii clientilor

Calificări

  • Diplomă de licență sau experiență echivalentă în afaceri
  • 2+ ani de experiență în lucrul cu ingrediente farmaceutice active și/sau excipienți
  • 3+ ani de experiență în vânzări
  • Abilități excelente de comunicare verbală

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mackenzie Stuart pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mackenzie Stuart pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mackenzie Stuart locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?