Sales manager - Nord-Est

Companie specializata pe productia si comercializarea pieselor de schimb pentru utilaje extractive si drumuri, una dintre cele mai mari organizatii de acest gen din tara, ofera spre ocupare un post de MANAGER DE VANZARI pe zona de Nord-Est.

Cerintele candidatului:

  • Experienta pe un post similar este obligatorie;
  • Cunostiinte tehnice minime in vederea identificarii corecte din teren pentru necesitatile clientului;
  • Cunoasterea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), navigare internet;
  • Orientare catre clienti si abilitatea de a recunoaste oportunitatile din piata;
  • Fluenta verbala;
  • Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;
  • Capacitate de organizare si planificare a activitatilor zilnice;
  • Loialitate si confidentialitate;
  • Orientare spre dezvoltarea continua a abilitatilor de vanzator, negociator

Descrierea postului:

  • Dezvoltarea relatiei cu clientii actualii si cei potentiali;
  • Identificarea si oferirea de solutii tehnice personalizate;
  • Consilierea clientilor de baza;
  • Urmarirea comenzilor si a incasarilor;
  • Asigura un flux informational eficient cu restul departamentelor din cadrul companiei;
  • Munca in echipa cu un om de birou/suport, in teren in vederea atingerii obiectivelor;
  • Organizeaza agenda zilnica si lunara de lucru;
  • Urmarirea si realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si anuale;

De ce Corporation Construct?

Pentru ca:

  •  vei gasi un mediu de lucru foarte placut intr-un segment de piata cu perspective foarte bune de dezvoltare
  •  vei gasi o echipa cu ajutorul careia aproape totul este posibil si care te va sustine de la inceput pentru a obtine cele mai bune rezultate;
  • avem convingerea ca succesul companiei este asigurat de cooperarea activa si comunicarea deschisa, astfel ca vei fi sustinut in mod constant de catre toate departamentele;
  •  ai posibilitatea sa cunosti oameni profesionisti de la care poti invata foarte multe despre sectorul constructiilor;
  • vei avea posibilitatea sa te dezvolti profesional si vei fi sustinut permanent in acest sens;
  • incurajam performanta, oferind un pachetul salariul este foarte atractiv care este in stransa legatura cu rezultatele;
  •  vei beneficia de asigurare de viata;

Descrierea companiei Corporation Construct

Corporation Construct furnizeaza piese de uzura pentru utilajele care lucreaza in cariere de piatra sau balastiere, drumuri si autostrazi, statii de betoane si asfalt.

Indiferent cine este producatorul utilajului, ii asiguram partenerului nostru piesele de uzura necesare unei functionari fara intreruperi a utilajului. Solutiile specifice nevoilor clientului, ii asigura acestuia reducerea costurilor de productie si o buna functionare a utilajelor.

Factorul uman este, poate, cel mai important factor din aceasta ecuatie. Pentru aceasta, am creat un mediu foarte placut, conditii bune de lucru si suntem interesati sa atragem, in continuare, oameni ambitiosi, cu principii si cu pofta de viata.
Investim continuu in instruirea si dezvlotarea oamenilor, astfel incat sa contribuim la randul nostru la dezvoltarea pietei din Romania, la dirijarea ei spre produse de foarte buna calitate, si in cele din urma spre profituri de care sa se bucure toti cei implicati in proces.

Apreciem, recompensam si promovam oamenii cu adevarat capabili, motiv pentru care te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC CORPORATION CONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC CORPORATION CONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC CORPORATION CONSTRUCT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?