Sales Representative B2B - telecomunicatii

Pentru clientul nostru, companie cunoscuta in domeniul ITC, care se ocupa cu dezvoltarea si vanzarea aplicatiilor software pentru gestiune flota auto, recrutam cel mai ambitios si pasionat Sales Representative B2B.

Cerinte Sales Representative B2B:

  • Minim 1-2 ani experienta in vanzari B2B (telecomunicatii sau alte servicii conexe);
  • Studii medii/superioare finalizate sau in curs de finalizare;
  • Profil de Hunter;
  • Persoana comunicativa, cu reale abilitati de vanzare si negociere, orientata catre rezultate si cu incredere in sine;
  • Disponibilitate pentru deplasari;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati Sales Representative B2B:

    • Promoveaza si vinde serviciile si produsele companiei segmentului de firme mici, mijlocii si mari, identificand nevoile acestora si consiliindu-i sa ia cele mai bune decizii;
    • Gestionarea portofoliului de clienti si imbunatatirea acestuia;
    • Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii unor noi colaborari;
    • Intocmirea ofertelor comerciale si negocierea contractelor.
    • Mentinerea legaturii cu clientii in vederea dezvoltarii unor parteneriate de lunga durata.

    Beneficii:

    • Posibilitatea de a dezvolta o cariera in domeniul vanzarilor alaturi de o echipa care ofera suport si indrumare profesionala;
    • Salariu NET convenabil si acces la comisioane avantajoase;
    • Telefon, lapton, masina de serviciu (pentru rolul de Sales Representative)
    • Training pus la dispozitie la inceputul activitatii;
    • Echipa tanara, dinamica si implicata.

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?