Sales Representative

Despre Tazz by eMAG

Tazz by eMAG înseamnă pasiune, calitate livrată și know-how. Suntem un proiect local început în anul 2014 iar de curând suntem parte a grupului eMAG. Am dezvoltat acest proiect cu intenția de a deveni lideri în calitate. Vrem să ajungem la nevoile consumatorului prin intermediul tehnologiei, construind o relație de încredere cu clienții noștri, dar și anticipând nevoile acestora, dezvoltând servicii de calitate și simplificând experiența de cumpărare.

Tazz by eMAG reprezintă o soluție integrată pentru livrarea ultra-rapidă de mâncare gătită, alimente, bunuri de larg consum și orice alte produse din oferta eMAG, Mega Image, Sensiblu, Dr. Max sau Dm.

Aplicatia Tazz by eMAG poate fi descarcata atat din Google store cat si din App Store, iar serviciile sunt disponibile si online pe site-ul

Responsabilitățile tale:

Identificarea, atragerea de parteneri noi pe platforma Tazz Food & More;

Gestionarea responsabilă a regiunii din punct de vedere al vânzărilor;

Menținerea și îmbunătățirea relației profesionale cu clienții din portofoliu;

Oferă consultanță partenerilor existenți pentru identificarea  de oportunități de crestere a businessului prin intermediul platformei Tazz Food & More.

Întocmirea de statistici, rapoarte și transmiterea lor către top management.

Ne dorim de la tine:

Experiență vânzări 1-2 ani;

Ai abilități de comunicare, negociere, organizare și planificare;

Ai o atitudine de negociator și vânzător, orientat spre clienți;

Să fii o persoană dinamică cu o gândire constructivă, orientată spre rezultate;

Ai cunoștințe de operare PC: Microsoft Office, email, internet;

Deții permis de conducere categoria B.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HCL Online Advertising locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?