Sales Representative

Candidatul ideal

  • Experienta in domeniul vanzarilor, reprezinta un avantaj experienta pe sectorul bricolaj/mobilier
  • Orientare catre client si excelente abilitati de comunicare
  • Abilitati de vanzare, negociere si promovare de solutii complete
  • Initiativa si orientare care rezultat
  • Operare MS Office (Excel, Word)
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate de deplasare

Responsabilități

  • Realizarea obiectivului de vanzari lunar
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata;
  • Prospectarea pietei si promovarea produselor companiei;
  • Negocierea conditiilor comerciale, respectand procedurile companiei;
  • Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;

Oferta

  • Contract de muncă pe durată nedeterminată cu un salariu atractiv și bonuri de masă
  • Formare profesională, precum și oportunități individuale de dezvoltare personală și profesională

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REGENCY COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?