Sales Representative

Candidatul Ideal

Cerinte:

-Studii superioare(prezinta avantaj)

-Experienta pe o pozitie similara – min. 1 an;

-Cunostinte operare PC: Word, Excel, Outlook, etc.

-Cunostinte de limba engleza (prezinta avantaj);

-Permis de conducere: cat. B;

-Fara cazier;

-Excelente abilitati de comunicare si negociere, ascultare activa, abilitati de persuasiune, capacitatea de a comunica corect in scris;

-Atitudine pozitiva si orientare catre rezultate;

-Disponibilitate de a calatori.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-Promovarea si vanzarea produselor specifice,

-Dezvoltarea, gestionarea si stabilirea unei relatii profesionale cu clientii;

-Monitorizeaza din punct de vedere comercial al clientilor, analizeaza problemele acestora si propune solutii;

-Propune planuri de vanzari si estimari referitoare la comenzile clientilor din portofoliul alocat;

-Negocierea si incheierea contractelor, identificand oportunitati de crestere a vanzarilor;

-Realizarea obiectivelor lunare si anuale prin atingerea targetului de vanzari stabilit;

Descrierea companiei

Pi Medical are ca obiectiv asigurarea colaboratorilor si partenerilor de produse de calitate, servicii responsabile si corectitudine, cautand in acelasi timp sa implementeze un mediu cat mai bun pentru dezvoltarea celor ce fac parte din echipa.

Desi compania este prezenta de putin timp pe piata, avem multa experienta cu care ne-am putea lauda, dar ne dorim ca peste 10 ani sa ne bucuram impreuna de ceea ce putem construi aici, asa ca...asteptam CV-ul tau!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Pi Medical SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Pi Medical SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Pi Medical SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?