Sales representatives pentru Bucuresti

Despre noi

Suntem o echipa tanara, ghidata de valori precum pasiunea pentru frumusete, ambitia de a oferi tot timpul ce-i mai nou si mai bun, prietenia si creativitatea inspirata din dorintele iubitorilor de frumos.
Suntem entuziasti, perseverenti, ambitiosi si muncitori. Ne dezvoltam si evoluam impreuna.

Invatam din greseli si muncim pentru fiecare reusita.

Daca simti ca te-ai regasit in aceasta descriere, ai experienta in vanzarea de produse si servicii, aplica acum.

Cerinte:

  • Bune abilitati de comunicare
  • Orientare catre clienti si nevoile lor
  • Responsabilitate, implicare, seriozitate
  • Flexibilitate si perseverenta
  • Spirit de echipa si adaptabilitate
  • Permis de conducere categoria B
  • Experienta in acest domeniu

Responsabilitati:

  • Trimite saptamanal catre managerul de departament planificarea activitatii pentru perioada respectiva si revine cu update despre modul de realizare
  • Realizeaza planul zilnic de vanzari
  • Se asigura de indeplinirea targetului lunar
  • Prezinta si promoveaza direct produsele prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti
  • Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora
  • Propune modalitati de fidelizare a clientilor in functie de particularitatile acestora
  • Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor in zona in care actioneaza
  • Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti
  • Urmareste incasarea comenzilor si face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi
  • Realizeaza rapoarte saptamanale/lunare/trimestriale la cererea managerului de departament
  • Raporteaza Managerului de Vanzari locat la sediul firmei in Timisoara

Ce oferim noi:

  • Stabilitate si siguranta
  • Pachet salarial atractiv asociat unui contract de munca full-time
  • Un program de lucru fix
  • Card de sănătate
  • Preturi speciale pentru angajati
  • Un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CUPIO INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?