Sales Specialist

Coverings are sediul în Otopeni, România, înființată în 2018, specializată în furnizarea de materiale de finisare precum piatră naturală, ceramică, plăci de porțelan, placarea fațadelor din porțelan, parchet, mozaicuri, teracotă, corpuri sanitare, oglinzi, accesorii etc. . ; experiența noastră în această afacere datează din 2006.

Căutăm un specialist în vânzări pentru descrierea postului de mai jos:

  • Realizarea și depășirea vânzărilor și a marjei bugetate convenite.
  • Gestionarea dezvoltării clienților noi și existenți în teritoriile desemnate.
  • Pătrunderea produselor în mai multe zone și proiecte.
  • Vizitând consultanți, arhitecți, designeri de interior, antreprenori proiecte în derulare pentru a primi specificațiile produselor și pentru a prezenta liniile noastre de produse.
  • Coordonarea cu departamentul comercial asupra plasarii comenzilor.
  • Fiind la curent cu cele mai recente produse și inovații din industrie.
  • Răspândirea know-how-ului în vânzările mărcilor renumite de articole sanitare și plăci ceramice.

Este de preferat ca candidatul să completeze următoarele criterii:

  • Permis de conducere categoria „B”.
  • Engleza și orice altă limbă reprezintă un plus.
  • Bune abilități sociale și de vânzări.
  • Urmărire bună.
  • Jucător în echipă.

Ceea ce oferim:

  • Training-uri despre produse și tehnici de vânzare.
  • Salariu + comision vanzari.
  • Telefon si masina, dupa perioada de proba de 3 luni

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Covering+ pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Covering+ pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Covering+ locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?