Sales Specialist

Căutăm să angajăm un specialist în vânzări !

Cu o experiență de 17 ani pe piața din România, clientul nostru a reușit să construiască conceptul ca referință pe piața de retail a decorațiunilor interioare pentru locuințe și birouri. Viziunea lor intuitivă, precum și pasiunea pentru lux și design, i-au ghidat întotdeauna în găsirea de produse care surprind, entuziasmează și creează amintiri pentru cei care aleg să le folosească pentru a-și înfrumuseța spațiul personal sau pentru a le oferi cadou.

Specialistul în vânzări este o poziție cheie de vânzări în magazinele lor. În calitate de specialist pe care îl vei deveni după formarea lor, ești orientat spre obiective și motivat să atingi și să depășești obiectivele de vânzări.

Responsabilitati principale:

  • Stimulați vânzările prin implicarea clienților, vânzări sugestive și partajarea cunoștințelor despre produs;
  • Oferiți un nivel înalt de servicii în timp ce navigați simultan în călătoria mai multor clienți;
  • Educați clienții cu privire la misiunea decorativă a locuinței și structura afacerii;
  • Construiți loialitatea mărcii oferind o experiență client de cea mai bună calitate;
  • Adresați-vă zilnic clienților existenți pentru a genera trafic către magazinul de vânzare cu amănuntul.

Candidatul ideal:

  • Motivat de dorința de a câștiga și de a excela, competitiv;
  • Pasiune pentru serviciul clienți și capacitatea de a stabili încredere;
  • Să prospere într-un mediu de lucru dinamic, cu ritm rapid;
  • Aspectul și comportamentul profesional;
  • Abilitatea de a utiliza instrumentele tehnologice cu ușurință;
  • Capabil să lucreze seara, weekend-urile și vacanțele după cum este necesar;
  • Pasiune pentru produse de lux;
  • Experiența minimă de 3 ani în lux este de dorit pentru decorarea casei, cu toate acestea, sunteți deschis dacă vii din industria frumuseții, modei sau bijuterii.

Pachet de beneficii:

  • Antrenament anual;
  • Salariu fix;
  • Un bonus lunar suplimentar garantat;
  • Tichete de masă.

Doar candidații eligibili vor fi contactați în maximum 3 săptămâni. Toate informațiile vor fi tratate ca fiind strict confidențiale.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HRS Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HRS Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HRS Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?