Sales Specialist

Vi-Fi își extinde echipa!

Alătură-te ca specialist vânzări pentru Vi-Fi. Poziție subordonată ierarhic directorului de vânzări.

Vi-Fi este o companie cu o creștere accelerată pe domeniul tâmplăriei din aluminiu și PVC, unul dintre jucătorii importanți în domeniu, pe zona Munteniei.

Dacă ai experiență în vânzări de minim 3 ani, dacă ești proactiv, ambițios, aplică pentru un post în care poți să-ți aduci contribuția la creșterea unui brand în calitatea produselor & calitatea montajului fac diferența.

Experiența în domeniul tâmplăriei din aluminiu și PVC reprezintă un avantaj.

Responsabilități

Implementarea planului de vânzări realizat de directorul de vânzări
Îndeplinirea targetului lunar și anual
Identificarea și încheierea clienților în acord cu strategia de dezvoltare a companiei
Respectarea procedurilor de lucru, întocmirea rapoartelor lunare și adaptarea strategiei de vânzări în funcție de context
Stabilirea și menținerea unei bune relații cu furnizorii
Colaborarea cu toate departamentele din companie.

Beneficii

Salariu atractiv, bonusuri de performanță

Sediu modern echipat cu toate facilitățile necesare creării de parteneriate de business performante

Mediu dinamic cu oportunități de creștere prin proiecte naționale și internaționale, expunere la cursuri de profil și avantajul de a lucra într-o companie în care meritele sunt recunoscute.

Despre companie

Cu o istorie de peste 25 de ani și proiecte în peste 10 țări, Vi-Fi este o companie care pune accentul pe inovație, dar și pe spiritul de echipă și construcția pe termen lung.

Atmosfera de lucru este una prietenoasă, axată pe performanță, respect și dezvoltare. Cu o echipă sudată în timp, cu o imagine pozitivă în piață, Vi-Fi este un angajator de top pentru zona Argeșului.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Vi-Fi S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Vi-Fi S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Vi-Fi S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?