Sales Support Specialist

Payten (un membru al „Asseco SEE Group”) oferă soluții complete, omnicanale pentru industria de plăți pentru instituțiile financiare și non-financiare care sprijină tranzacțiile cu card și fără card. În prezent, căutăm un specialist în asistență în vânzări care să ne asiste echipa de dezvoltare a afacerii și de vânzări în operațiunile zilnice și creșterea unității de afaceri IPD datorită expansiunii noastre rapide a implementării independente EFTPOS (IPD) pe piața din România.

Principalele responsabilitati:

  • Ajutor la intocmirea documentelor interne si externe;
  • Participa la intalniri cu clientii;
  • Furnizați periodic rapoarte de vânzări și rapoarte de satisfacție a clienților;
  • Efectuează cercetări de piață (analizează tendințele pieței concurenței);
  • Mentine baza de date a clientilor in sistemul CRM;
  • Gestionează corespondența dintre echipa de vânzări și clienți;
  • Creați și gestionați șabloane pentru toate documentele solicitate de părțile interesate interne;
  • Rezolvați problemele/problemele care ar putea apărea pe parcurs;
  • Identificarea oportunităților de îmbunătățire a proceselor;
  • Ajută la identificarea de noi oportunități de afaceri;
  • Gestionați portofoliul de clienți și construiți o nouă conductă de vânzări.

Ce vă va face să vă remarcați printre candidați?

Experienta de munca in posturi similare (experienta in administratie si/sau vanzari, industria bancara/plata) nu este obligatorie dar va constitui un plus.

  • Căutăm o persoană auto-începătoare și motivată
  • Un coleg proactiv, cu o atitudine pozitivă, deschis să învețe lucruri noi
  • Un adevărat individ cu atitudine „pot face” cu gândire inovatoare
  • Comunicare excelentă în limba engleză verbală și scrisă (B2-C1)
  • Abilitatea de a naviga și gestiona relațiile cu părțile interesate interne și externe
  • Abilități excelente de gestionare a timpului, capacitatea de a face mai multe sarcini și de a prioritiza munca într-un mediu cu ritm rapid
  • Atentie la detalii si rezolvarea problemelor
  • Cunoștințe computer – o bună cunoaștere a MS Office
  • Abilități avansate de prezentare
  • Experiență de bază în managementul proiectelor
  • Abilități avansate de rețea
  • Abilitatea de a coordona departamentele interne și furnizorii externi de servicii
  • Adaptare rapidă în situații noi

Ce oferim?

  • Oportunitatea de a avea impact, de a participa cu idei proprii și de a-ți îndeplini angajamentele;
  • Oportunitatea de a lucra cu o echipă excelentă de oameni într-un mediu internațional.

Beneficii:

  • Pentru că prețuim echilibrul dintre viața profesională și cea privată, vei avea un program flexibil și îți poți începe ziua oricând între orele 8:00 – 10:00 și să pleci între orele 16:00 – 18:00;
  • Deoarece prețuim sănătatea, veți avea acces la sistemul medical privat plătit de companie din prima zi - puteți include și membrii familiei dumneavoastră (partenerul de viață/copii) la un tarif preferențial negociat de Payten;
  • Știm că este important pentru tine să-ți extinzi cunoștințele și să ții pasul cu tendințele pieței în domeniul tău, așa că avem o varietate de training-uri (interne și externe) la care poți participa – suportăm costurile de formare pentru tine;
  • De asemenea, ne distrăm – în fiecare an organizăm Team Building, Christmas Party și Kids Christmas Party.

Când sunteți la bord, ne vom ține de promisiunea și ne vom asigura că vă simțiți apreciat!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Payten pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Payten pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Payten locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?