Sâmbure, zarzăre, Copywriter

Salariu net
nespecificat

Candidatul ideal

Dacă scrii, iar textul tău e miez, atunci acest anunț e pentru tine!

Descrierea jobului

Vrem să te cunoaștem dacă:

  • Consideri că stăpânești la perfecție limba română
  • Ai cunoștințe avansate de limba engleză
  • Ai deja o experiență practică de 1-2 ani în publicitate, într-o funcție de Copywriter sau similară (de exemplu în jurnalism)
  • Îți place să scrii, să împletești cuvintele și îți este ușor să modelezi sensurile
  • Poți fi succint în exprimare, când este necesar
  • Ești interesat să realizezi concepte și conținut scris (de orice fel), pentru proiectele și acțiunile noastre de marketing
  • Ești preocupat de o continuă perfecționare profesională
  • Ești o persoană responsabilă și tragi pentru a respecta termenele de predare
  • Apreciezi că ai un anumit simț al umorului

Ceea ce oferim:
  • Mediu de lucru plăcut
  • Echipă tânără și prietenoasă
  • Proiecte interesante și diverse
  • Oportunități excelente de dezvoltare profesională
  • Bonus: un motan super simpatic cu care să-ţi împarţi prânzul :)

Trimite-ne CV-ul tău alături de un PORTOFOLIU SELECTIV (acele cateva crâmpeie de glorie profesională cu care te mândrești).

Impresionează-ne și te vom contacta în vederea susținerii unui test și - ulterior - a unui interviu final.
Testul se va rezolva la distanță, într-un termen agreat și va reprezenta criteriul final de selecție.

Succes!

Suntem o agenție de comunicare integrată de marketing și existăm pentru un singur motiv: să apropiem brand-urile de oameni.
De peste 15 ani punem pasiune în a ieși din liniile convenționalului și întâmpinăm audiența cu un produs creativ de excepție.
Pentru mai multe detalii despre noi vă rugam accesați www.decorporate.ro.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC DECORPORATE MEDIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC DECORPORATE MEDIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC DECORPORATE MEDIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă SC DECORPORATE MEDIA SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?