La Eggs Romania - filiala noastră din Cluj, România, aveți șansa de a crea în mod activ proiecte interesante la nivel mondial.

Deveniți parte din ea!

Tu ai

  • o diplomă în informatică, psihologie (afacerilor), studii culturale sau economie
  • bună cunoaștere a procedurilor, metodelor și cadrelor agile (de exemplu, scrum, kanban)
  • engleza foarte buna

Tu esti

  • un model de urmat în ceea ce privește auto-organizarea și responsabilitatea personală și controlați comunicarea în cadrul echipelor Scrum cu un grad ridicat de empatie și răbdare
  • capabil să vă antreneze echipele de dezvoltare, să desfășoare ceremonii de scrum și să sprijine proprietarii de produse în crearea cerințelor
  • profesionist în Scrum/Agile și ca atare vă sprijină echipele, de asemenea, cu optimizarea proceselor în dezvoltarea de software
  • încrezător în sprijinirea dezvoltatorilor în eliminarea conflictelor și a neînțelegerilor și în a ajuta în mod proactiv la găsirea unei soluții
  • mereu motivați să găsească soluții creative și pragmatice, chiar dacă nu sunt încă în manual
  • de asemenea, capabil să ne antreneze clienții în termeni de agilitate

Tu vei

  • preia sarcinile și responsabilitățile unui scrum master
  • oferiți instrumente adecvate pentru a urmări și îmbunătăți sănătatea și eficiența echipei
  • asigurați-vă că toată lumea din echipă învață, înțelege și poate aplica metode agile și se simte confortabil cu acestea
  • arătați punctele forte/competențe ale membrilor individuali ai echipei, astfel încât acestea să poată fi utilizate în mod corespunzător
  • asigura o mentalitate pozitivă și un spirit de echipă
  • asigurați-vă că saga / epopee / poveștile utilizatorilor îndeplinesc criteriile de calitate definite anterior (de exemplu, dor, dod, ...)
  • adapta procesele/conceptele agile produsului și organizației din spatele acestuia (fără metode standard), adaptează-le - dacă este necesar - și asigură conformitatea

Vă oferim

  • lucrează într-o echipă internațională competentă, motivată, care iubește ceea ce face în fiecare zi
  • un grad ridicat de flexibilitate, libertate de proiectare
  • oportunități individuale de formare și dezvoltare
  • o săptămână reală de 40 de ore cu program de lucru flexibil
  • 5 zile de boală/an
  • cafea, băuturi și fructe gratuit
  • 4 carti/luna
  • asigurări private de sănătate
  • tichete de masă
  • bonus anual de performanță
  • plata orelor suplimentare
  • evenimente regulate de echipă (de asemenea, la distanță)
  • lucrați în mod flexibil cu hardware-ul și software-ul dorit
  • ierarhii plate, spirit de echipă, orientare în echipă în structura și organizarea proceselor

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la eggs unimedia romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la eggs unimedia romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are eggs unimedia romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?