Sculer Matrițer

ELECTROPRECIZIA ANGAJEAZĂ SCULER MATRIȚER!

Cerințe:

  • Liceu/Școală Profesională - Calificare Sculer Matrițer.
  • Disponibilitate de a lucra în două schimburi.
  • Cunoștințe desen tehnic.
  • Cunoașterea instrumentelor și aparatelor de măsură și control.
  • Experiență minim 1 an pe un post similar.
  • Spirit de echipă.

Responsabilități principale:

  • Anunță orice defecțiune de -uri responsabilului de post sau supervizorului din producție în vederea defectului respectiv.
  • Stabilește ordinea execuției subansamblelor necesare și pregătește documentația necesară.
  • Determină cauzele care au provocat uzura - ului în timpul funcționării.
  • Execută sau când este cazul remediează sculele, dispozitivele, ștanțele și matrițele de complexitate medie.
  • Răspunde de calitatea lucrării executate în conformitate cu procedurile tehnice și instrucțiunile de lucru.

Beneficii:

  • Salariu atractiv.
  • Tichete de masă.
  • Decontarea transportului 50%.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Electroprecizia S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Electroprecizia S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Electroprecizia S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?