Responsabilitati:

Executa operatia de dezasamblare / asamblare stante si matrite

Analizeaza si identifica cauza care a produs defectul de fabricatie

Executa  operatia de ascutire matrite si poansoane prin rectificare

In caz de nevoie, executa operatia de reconditionare poansoane si matrite prin sudarea partii defecte apoi frezarea si/sau rectificarea  poansoanelor si matritelor

Verifica si umple arcurile cu gaz

Garanteaza buna functionare a stantelor pe care le intretine.

Inregistreaza toate operatiile efectuate.

Candidatul ideal:

Experienṭă pe un post similar, de cel puṭin 7 ani

Cunostinte de baza  de desen tehnic, tolerante si control dimensional, materiale si tratamente termice, prelucrari prin aschiere si deformari plastice la rece .

Cunostinte practice de utilizare a echipamentelor de lucru : masini universale  de rectificat plan, masini universale de frezat, aparate de sudura, polizoare unghiulare, masini de filetat si gaurit

Cunostinte practice de intretinere si reparatie a stantelor si matritelor

Cunostinte practice de utilizare  a instrumentelor conventionale de masura si control.

Permis de stivuitorist si autorizatie de utilizare pod rulant

Beneficii:

- pachet salarial motivant;
- bonuri de masa
- transport asigurat;
- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- siguranta locului de munca

- contract de munca pe durata nedeterminata

- Prime anuale;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?