Secretar administrativ

Quartz Matrix, firmă privată cu o puternică orientare spre consultanță, dezvoltare, producție, integrare și implementare soluții IT angajează:  Secretar administrativ.

Ocupantul/a acestui post asigură în mod eficient realizarea fluxului de informații și de comunicare cu toate departamentele firmei și administrarea Centrului de testare pentru obținerea de certificări IT.

Ce ne dorim de la tine:

  • Studii superioare/ medii finalizate;
  • Cunoștințe de limba engleză;
  • Experiența în utilizarea programelor Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) și a Internetului;
  • Spirit dinamic și de echipă, capacitate organizatorică, flexibilitate, capacitate de analiză și sinteză și gândire pozitivă.

Responsabilități:

  • Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
  • Primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact din firmă;
  • Preluarea și înregistrarea corespondenței;
  • Asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail;
  • Elaborarea și redactarea documentelor și rapoartelor cerute de management;
  • Procurarea consumabilelor de birou și alte materiale necesare în cadrul firmei;
  • Ținerea evidenței cheltuielilor pentru consumabile;
  • Îndosarierea și arhivarea documentelor cu care lucrează;
  • Administrarea Centrului de testare din cadrul companiei:
  • Asigurarea bunei desfășurări a examenelor planificate în Centrul de testare.

Ce îți oferim:

  • Pachet salarial motivant;
  • Lucru într-o echipă tânără, plină de energie și entuziasm care colaborează cu producători globali de top;
  • Posibilitatea de a lucra și a te dezvolta în cadrul unei companii în continuă ascensiune, într-un mediu de lucru profesionist.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Quartz Matrix SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Quartz Matrix SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Quartz Matrix SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?