Secretara

Adecco Permanent Placement & Executive Search Division cauta Secretara. Clientul este o firmă de avocatură cu servicii complete pan-europene.

Candidatul ideal

Persoana cu experienta in domeniul juridic, ideal in departamentul de litigii.

Responsabilitati:

-PRINTAREA CORESPONDENTEI

-VERIFICAREA NECESARULUI DE BIROTICA

-SALVAREA DOCUMENTELOR / MAILURI / ATASAMENTE IN DMS

-VERIFICAREA SI MENTINEREA EVIDENTEI TERMENELOR DE JUDECATA

-PROCEDURA AML PENTRU FICARE CLIENT NOU

-COMPLETATEA TIME SHEET AVOCATI / EVIDENTE DOSARE NOI

- CALENDAR EVENIMENTE / TASK-URI AVOCATI

- INTOCMIREA RAPOARTELOR DE ACITVITATE PE CLIENTI

-INSCRIEREA AVOCATILOR LA EVENIMENTE

-SOLICITATEA DE DOSARE NOI / EVIDENTA CLIENTI

- FORMATARE DOCUMENTE WORD / CONTRACTE / EXCEL / POWERPOINT / PREZENTARI

- INTOCMIRE PROCESE VERBALE PREDARI DOCUMENTE CLIENTI

- PRINTARE ETICHETE / PLICURI / CORESPONDENTA

-PRELUARE APELURI SI MESAJE AVOCATI,

-ARHIVARE DOCUMENTE

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adecco pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adecco pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adecco locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?