SECRETARA BIROU IMOBILIARE FULL TIME / PART TIME

Salar brut
900 - 1200 €

CANDIDATUL IDEAL:

- Bune aptitudini operare PC (Pachet MS Office, Adobe). Este un avantaj cunoasterea programului de desen AutoCAD.
- Bune cunostinte de utilizare a echipamentelor uzuale de birou.
- Abilitati bune de comunicare, initiativa, capacitate de organizare si gestionare a sarcinilor specifice, spirit proactiv.
- Se apreciaza experienta anterioara in domeniul imobiliar.
- Se apreciaza cunoasterea limbilor de circulatie internationala.

- Obligatoriu carnet de conducere categorie B, pentru utilizarea masinii companiei.

RESPONSABILITĂȚI :

- Contabilitate primară.
- Activitati de tehnoredactare, multiplicare, traducere si arhivare a diverselor documente.
- Manipulare documente in format word, excel, pdf, dwg.
- Editare, printare, pliere, indosariere proiecte/planuri etc.
- Intocmire oferte si documentatii pentru licitatii.
- Gestiuni administrative si relationarea cu autoritati publice, gestionare relatie clienti si colaboratori.
- Receptie telefon/fax si corespondenta.
- Gestiune documente, organizare, arhivare.
- Gestiune necesar materiale de birou.
- Asigurare activitati de protocol.
- Sprijinirea activitatilor echipei tehnice (daca este cazul) in activitatea curenta de birou, deplasari pentru masuratori, vizite beneficiari, santiere etc.

SE OFERĂ:

- Echipa de lucru tanara si dinamica, in cadrul unei firmei in expansiune.
- Dezvoltare profesionala.
- Nivel salarial full-time intrelei net.

DESCRIEREA COMPANIEI:

SUNTEM UN GRUP DE FIRME CU CAPITAL STRAIN, AVÂND CA DOMENIU DE ACTIVITATE PROIECTARE SI MANAGEMENT IN CONSTRUCTII SI DEZVOLTARI IMOBILIARE PROIECTE PROPRII (IN BUCURESTI SI CONSTANTA).

LOCATIE BIROU - STRADA TUZLA, SECTOR, BUCURESTI.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PLOT PLAN S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PLOT PLAN S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PLOT PLAN S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?