Secretara part time (6h)

SECURITAS ROMANIA, companie multinationala, lider mondial pe segmentul de servicii integrate de securitate, angajeaza Secretara cu activitate in sediul central din Bucuresti - sector 1 (zona Baneasa - sos Bucuresti -Ploiesti ).

Responsabilitati:

Desfasoara activitati de secretariat/receptie,
Intocmeste situatii // rapoarte // statistici
Alte atributii administrative.

Cerinte:

Studii medii/ superioare - in curs,
Limba engleza - nivel mediu
Utilizator PC – nivel mediu / avansat,
Abilitati excelente de comunicare si orientare catre clienti,
Persoana dinamica, responsabila, serioasa,
Capacitate de concentrare - atentie - profesionalism,
Experienta in relatiile cu clientii reprezinta un avantaj.

Beneficii:

Pachet salarial motivant,

Bonuri de masa

Program de lucru flexibil (ture de zi/ program de 6 ore),
Mediu de lucru tanar si dinamic, posibilitati de promovare.

                          SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?