Confidential

Secretara societate profesională notarială

  • Confidential

Secretar / Secretară - Societate profesională notarială

HR Daily recrutează pentru clientul său, Societate profesională notarială din Chișineu-Criș, secretar/secretară cu sau fără experiență, pentru tehnoredactare de acte juridice și activități secretariat.

Descrierea jobului:

  • Realizarea documentațiilor necesare întocmirii actelor cu caracter notarial;
  • Conceperea si tehnoredactarea documentelor cu caracter notarial (contracte, declarații, procuri, certificate de moștenitor) cu viteză și acuratețe în tehnoredactare, atenție la toate detaliile actului (conținut, formă, font);
  • Înregistrarea actelor și verificarea registrelor notariale prin Infonot;
  • Activități de secretariat (corespondența cu diferite instituții și clienti în vederea finalizării unui act notarial/proceduri notariale);
  • Arhivare documente.

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate, reprezintă un avataj;
  • Experiența anterioară pe un post similar reprezintă un avantaj;
  • Rapiditate în tehnoredactare și atenție sporită la detalii;
  • Excelente abilități de comunicare cu clienții, răbdare;
  • Capacitatea de a-și stabili priorități și de a-și organiza munca într-un mod eficient;
  • Responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate;
  • Atenție distributivă, capacitate de adaptare și învățare rapidă;
  • Integritate morală și etică, păstrarea confidențialității.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?