BIROU EXECUTOR JUDECATORESC MIZIL angajeaza personal (preferabil cu studii juridice) in vederea ocuparii unui post de Asistent Executor Judecatoresc.

Atributii post:

- cunoştinţe de operare PC;

- cunoasterea programului Zenic Executor;

- organizarea arhivei, corespondentei si comunicarea actelor;

- redactarea actelor specific executarii silite;

- completarea si tinerea evidentei registrelor specifice procedurilor de executare silita;

- capacitate de organizare şi prioritizarea activităţilor;

- seriozitate si capacitate de lucru in echipa;

- simt analitic, integritate morală, conştiinciozitate;

- bune abilităţi de comunicare;

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Activitatea angajatului se va desfăşura la sediul biroului si va presupune: redactarea documentelor specifice procedurii de executare silita, activităţi de selectarea corespondenţei, ridicarea şi expedierea ei de la persoane juridice  şi persoane fizice, comunicarea actelor de procedură ale biroului, aprovizionarea biroului cu consumabile, precum şi alte sarcini trasate de catre executorul judecatoresc. Mediu de lucru placut. Pachet salarial atractiv. Constituie un avantaj experienta intr-o pozitie similara in cadrul unui birou de executori judecatoresti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Birou Executor Judecatoresc Birou Executor Judecatoresc pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Birou Executor Judecatoresc Birou Executor Judecatoresc pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Birou Executor Judecatoresc Birou Executor Judecatoresc locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?