Security Operations Manager

SECURITAS ROMANIA, companie multinationala, este in cautarea unui nou coleg!

Security Operations Manager _Post disponibil in Bucuresti

Responsabilitati:

  • Coordoneaza si supravegheaza permanent activitatea desfasurata de angajatii din subordinea directa/indirecta;
  • Identifica solutii pentru imbunatatirea activitatii;
  • Realizeaza rapoarte si propune clientilor solutii de eliminare a riscurilor identificate;
  • In baza analizelor, dezvolta solutiil de securitate si impreuna cu seful direct ofera beneficiarului informatiile;
  • Mentine relatia cu clientii si pune accent pe excelenta in serviciile  prestate de intreaga echipa;
  • Reprezinta societatea in raport cu beneficiarul si gesioneaza posibilele situatii de criza;
  • Identifica nevoiele de pregatire ale angajatilor din subordine si asigura pregatirea necesara.

Cerinte:

  • Studii superioare - experienta profesionala pe o pozitie de management, de minim 3 ani;
  • Limbi straine: Engleza – nivel de lucru // avansat;
  • Utilizator PC – nivel avansat;
  • Cunostinţe foarte bune despre activitatea de securitate (dispozitiv, plan de paza, consemn general si particular al postului, etc.);
  • Capacitatea de a gestiona situatii de criza/speciale;
  • Aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare;
  • Capacitatea de a prelua si de a transmite mai departe informatii cu acuratete, clare si precise;
  • Curs – Manager de Securitate – constituie avantaj;
  • Permis de conducere categoria B (constituie avantaj).

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant si bonusuri de performanta;
  • Dezvoltare profesionala, posibilitate urmare cursuri perfectionare;
  • Posibilitate de dezvoltare a unei cariere pe termen lung.

        SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?